Papperskorg

Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg

Klubbat för:

1 200 SEK

800 SEK

PAPPERSKORG, 1970/80-tal, mässing, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

712795

2019-12-17