Leksaksplan

Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan
Leksaksplan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAKSPLAN, 1900-talets mitt, målad/litograferad plåt, längd ca 40 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

712796

2019-12-17