Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN, brevpress, glas Murano, signerad och daterad 2006, Nr 131/400, diameter 8 cm

712803

2020-01-04