Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGFRID BENGTSSON, (1898-1985), Stilleben med självporträtt, olja på pannå, signerad -45, 95 x 91 cm
712807
2020-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här