Peter Hvidt & Mölgaard soffgrupp
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, "Minerva", soffor, 2 st., teak, med lösa plymåer klädda i originaltextil, skyltmärkt France & Sön, Danmark, 1960-tal, längd 210 resp.120 cm, sitthöjd 40 cm, sittdjup 54 cm
Bruksslitage
712809
2019-12-11