Peter Hvidt & Mölgaard soffgrupp

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, "Minerva", soffor, 2 st., teak, med lösa plymåer klädda i originaltextil, skyltmärkt France & Sön, Danmark, 1960-tal, längd 210 resp.120 cm, sitthöjd 40 cm, sittdjup 54 cm

Bruksslitage

712809

2019-12-11