John Boström oljemålning

John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN BOSTRÖM (1900-tal): Skärgårdsvy, signerad och daterad J Boström 1912, olja på duk, ca 30x61 cm

712819

2019-12-14