Lotten von Gegerfelt

Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt
Lotten von Gegerfelt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOTTEN VON GEGERFELT (1834-1915): Sommarlandskap, signerad och daterad L v Gegerfelt 1906, olja på duk, ca 23x38 cm,

712823

2019-12-11