Beda Löberg

Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Det blåa båthuset, signerad och daterad Beda Löberg 1951 på baksidan, olja på pannå, ca 70,5x45 cm,

712824

2019-12-11