Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, blandstil, 1800-tal, sannolikt Frankrike, för 2 ljus vardera, brons, dekor med prismor, höjd ca 38 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
712833
2019-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här