Ulf Gripenholm färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurscen,
signerad Ulf Gripenholm, 106/250, 1977, färglitografi, bladmått ca 51x69 cm, medföljer provtryck av densamme, signerad Ulf Gripenholm 1978, bladmått ca 45x53 cm
712835
2019-12-11