Ulf Gripenholm färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurscen,
signerad Ulf Gripenholm, 106/250, 1977, färglitografi, bladmått ca 51x69 cm, medföljer provtryck av densamme, signerad Ulf Gripenholm 1978, bladmått ca 45x53 cm

712835

2019-12-11