Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
HANS DUE, golvlampa, "Optima", Fog & Mørup, Danmark, 1960/70-tal, höjd ca 139 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
bruksslitage
712838
2019-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här