Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Oscariansk, 1800-talets andra hälft, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 42 samt 147x65 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

712844

2019-12-12