Lill-Marie Blomberg Rolf

Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf
Lill-Marie Blomberg Rolf

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILL-MARIE BLOMBERG ROLF (1923-1992): Motiv av djur i glänta, monogramsignerad LMB, olja på duk, ca 47x43 cm

712845

2019-12-11