Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957): "American Flag", signerad a tergo J Ostved, numrerad E.A I/II och daterad- 01, färgserigrafi, ca 66x110 cm
Ytsmuts, märken efter spännramen
712854
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här