John Ostved

John Ostved
John Ostved
John Ostved
John Ostved

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957): "American Flag", signerad a tergo J Ostved, numrerad E.A I/II och daterad- 01, färgserigrafi, ca 66x110 cm

Ytsmuts, märken efter spännramen

712854

2019-12-18