Sockerskål silver Ryssland

Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland
Sockerskål silver Ryssland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SOCKERSKÅL, silver, senempire, invändigt förgylld, bukig form, stämplad F.O.F. S:t Petersburg 1853, höjd 10,5 cm, vikt 270 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

712858

2019-12-13