Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Anafas I & II", signerad och daterad Lennart Rodhe 1983, 50/125, färgserigrafi, 57x79 cm

712859

2019-12-10