Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, silver, liv med dekor av blommor, stämplad S:t Petersburg 1842, invändigt förgylld, höjd 10 cm, vikt 179 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

712865

2019-12-13