Marcel Wanders "Container Table"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARCEL WANDERS, bord, "Container Table", Moooi, bordsskiva i kompaktlaminat, foten ska fyllas med vatten eller sand för att skapa stabilitet, märkt "mooi, design by marcel wanders, studio", diameter 120 cm, höjd 72,5 cm.
Bruksslitage, repor, skiva med skador, skivan ej fastmonterad, skruvar medföljer.
712866
2019-12-14