Marcel Wanders "Container Table"

Marcel Wanders
Marcel Wanders
Marcel Wanders
Marcel Wanders
Marcel Wanders
Marcel Wanders

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL WANDERS, bord, "Container Table", Moooi, bordsskiva i kompaktlaminat, foten ska fyllas med vatten eller sand för att skapa stabilitet, märkt "mooi, design by marcel wanders, studio", diameter 120 cm, höjd 72,5 cm.

Bruksslitage, repor, skiva med skador, skivan ej fastmonterad, skruvar medföljer.

712866

2019-12-14