Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, silver, snäckformad, fotavslutningar i form av snäckor, invändigt förgylld, stämplad CFK Malmö 1901, höjd 8, längd 14 cm, vikt 134 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

712872

2019-12-13