Skål silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, silver, snäckformad, fotavslutningar i form av snäckor, invändigt förgylld, stämplad CFK Malmö 1901, höjd 8, längd 14 cm, vikt 134 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
712872
2019-12-13