Halvor Halvorsen

Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen
Halvor Halvorsen

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), stuga vid vatten, signerad och daterad H Halvorsen 1900, olja på duk, 35x49 cm

712876

2019-12-14