Kaffekanna silver

Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, slät yta, med trähandtag, lockknopp i form av blomma, stämplad JLH Stockholm 1947, höjd 17 cm, vikt 357 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Smärre repor

712893

2019-12-13