Olja med motiv från Neapelbukten 1800/1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Vy över Neapelbukten, olja på duk uppfodrad på pannå, monogramsignerad, ca 19x27 cm

712896

2019-12-14