Sockerskål brödkorg mm nysilver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERSKÅL, BRÖDKORG, LOCKKAROTTER, 2 st, KORG, med glasinsats, 18/1900-tal, nysilver, karotternas diameter ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, delvis nedputsat

712897

2019-12-14