Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMEKNIV, skaft och slida i horn, läderdetalj, signerad IVK för Isak Valter Kad, längd ca 24,5 cm

BRuksslitage och smärre hack

712901

2019-12-10