Pottskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 2 st, snarlika, 1800-talets senare del, fanérade mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd ca 91 resp 92, 41x37/ 42x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Torrsprickor, fanérskador

712902

2019-12-13