Skålfat sterlingsilver Tyskland
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅLFAT, 1 par, sterlingsilver, rokokostil, konturerade brätten, stämplade U Johansen Tyskland, höjd 5, diameter 30 cm, vikt 1424 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
En med invändigt slitage
712908
2019-12-13