Barbro Rydholm julfiguriner
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARBRO RYDHOLM, julfiguriner, 7+1 st, för Fyrklövern, Collection Edition, bl.a. häst med släde, barn med snögubbe, präst m.m. i originalkartong, höjder mellan 9-8 cm
Smärre slitage, okomplett, ej genomgången, mikronagg kan förekomma
712932
2019-12-12