Barbro Rydholm julfiguriner

Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner
Barbro Rydholm julfiguriner

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO RYDHOLM, julfiguriner, 7+1 st, för Fyrklövern, Collection Edition, bl.a. häst med släde, barn med snögubbe, präst m.m. i originalkartong, höjder mellan 9-8 cm

Smärre slitage, okomplett, ej genomgången, mikronagg kan förekomma

712932

2019-12-12