Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Kina, 1900-talets mitt, soapstone, i form av lejon med unge, höjd inkl sockel ca 11, längd ca 19 cm

Slitage

712933

2019-12-12