Dragkista sengustaviansk omkring 1800
Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
DRAGKISTA, omkring 1800, 2-delad, sengustaviansk, fanérad i mahogny, stenskiva, beslag, listverk i mässing, nyckel saknas, höjd ca 118, 114 x 55 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage, skiva med avslag
712942
2019-12-12