Saltkar silver empirestil

Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil
Saltkar silver empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, empirestil, båtformade, uppsvängda hänklar på rektangulär fot, höjd 7,5 cm, vikt 133 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Spår av invändig förgyllning mindre bucklor

712944

2019-12-13