Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, grön plast samt aluminiumfot, höjd ca 39, längd 90 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage
712947
2019-12-12