Bordslampor Reijmyre Armaturfabrik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Reijmyre Armaturfabrik, märkta RAF, höjd inklusive skärm ca 46 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

712949

2019-12-12