Bokhylla nyrenässans

Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans
Bokhylla nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA / DÖRRÖVERSTYCKE, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med mahogny, justerbara hylla, höjd ca 30, 100x22 cm

Slitage, dekorknoppar saknas

712951

2019-12-14