Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL/BÄNK, 1800-talets senare del, dikamålad, höjd ca 44m 118x27 cm
Slitage, något rank
712968
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här