Manfredo Borsi

Manfredo Borsi
Manfredo Borsi
Manfredo Borsi
Manfredo Borsi
Manfredo Borsi
Manfredo Borsi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MANFREDO BORSI (1900-1967): (2) Figurkompositioner, signerade, numrerad resp. EA, litografiskt tryck på textil resp. etsning, ca 48x32,5 resp. 32x19,5

Blekta

712987

2019-12-12