Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MANFREDO BORSI (1900-1967): (2) Figurkompositioner, signerade, numrerad resp. EA, litografiskt tryck på textil resp. etsning, ca 48x32,5 resp. 32x19,5
Blekta
712987
2019-12-12