Barskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, mahogny, invändigt inredd med spegel samt hyllor för att hänga glas, elektrifierad, höjd ca 118, 83x34,5 cm
Glassplitter från äldre glas inuti, smärre repa och blekt på ovansidan, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
712992
2019-12-12