Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, mahogny, invändigt inredd med spegel samt hyllor för att hänga glas, elektrifierad, höjd ca 118, 83x34,5 cm

Glassplitter från äldre glas inuti, smärre repa och blekt på ovansidan, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

712992

2019-12-12