Tekanna silver rokokostil

Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil
Tekanna silver rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 800 SEK

TEKANNA, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, lockknopp i form av ros, spår av invändig förgyllning, höjd 22 cm, vikt 696 g

713014

2019-12-13