Salongsgrupp 3 dlr

Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr
Salongsgrupp 3 dlr

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr, sekelskifte, bestående av två stolar med röd textil, fransar, samt pelarbord med trepassfot, fanerad i valnöt, stolarnas sitthöjd ca 45, bredd 45, rygghöjd 75, pelarbordets höjd ca 76, diameter ca 46 cm

Bruksslitage, smärre smuts, repor

713026

2019-12-12