Salongsgrupp 3 dlr
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr, sekelskifte, bestående av två stolar med röd textil, fransar, samt pelarbord med trepassfot, fanerad i valnöt, stolarnas sitthöjd ca 45, bredd 45, rygghöjd 75, pelarbordets höjd ca 76, diameter ca 46 cm
Bruksslitage, smärre smuts, repor
713026
2019-12-12