Salongsgrupp 4 dlr
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 4 dlr, sekelskifte, bestående av 1 soffa, 2 fåtöljer samt 1 salongsbord, samtliga stoppade möbler klädda i gul textil, djuphäftade knappar, salongsbord fanerad i valnöt/mahogny, svartbetsad kant, tvärslå, soffans längd ca 183, rygghöjd ca 103, djup ca 90, fåtöljernas bredd ca 63, rygghöjd ca 88, salongsbord höjd ca 64, 104x62
Bruksslitage, blekt, smärre avslag, fuktskada på bord, faner med smärre torrsprickor
713033
2019-12-12