Salongsgrupp 4 dlr

Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr
Salongsgrupp 4 dlr

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, sekelskifte, bestående av 1 soffa, 2 fåtöljer samt 1 salongsbord, samtliga stoppade möbler klädda i gul textil, djuphäftade knappar, salongsbord fanerad i valnöt/mahogny, svartbetsad kant, tvärslå, soffans längd ca 183, rygghöjd ca 103, djup ca 90, fåtöljernas bredd ca 63, rygghöjd ca 88, salongsbord höjd ca 64, 104x62

Bruksslitage, blekt, smärre avslag, fuktskada på bord, faner med smärre torrsprickor

713033

2019-12-12