Hylla teak 1950/60-tal

Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal
Hylla teak 1950/60-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

HYLLA med skåp och lådor, 1950/60-tal, teak, utdragbar skiva, brickmärkt AB Möbelindustri Rottne, höjd ca 175, 130x40 cm

Bruksslitage, repor

713038

2019-12-12