Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
HYLLA med skåp och lådor, 1950/60-tal, teak, utdragbar skiva, brickmärkt AB Möbelindustri Rottne, höjd ca 175, 130x40 cm
Bruksslitage, repor
713038
2019-12-12