Byrå
2019-12-12
713055
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, beslag i mässing, intarsiadekor, fanérat i olika träslag, skiva i röd marmor, höjd ca 82, 95x52 cm, nyckel finns
Slitage