Duxfåtöljer Kenneth Bergenblad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER ett par, Dux, modell "Kavaljer" av Kenneth Bergenblad, 1970-tal, stomme i svärtat trä med brunröda plyschdynor, sitthöjd ca 40 cm.

Smärre stötskador

713061

2019-12-12