Eldh och Nilsson träsnitt

Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt
Eldh och Nilsson träsnitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄSNITT, 3+1, Ruben Eldh och Arthur Nilsson, figurscener, signerade och daterade, bildmått ca 12,5x9,5-22x19,5 cm

Ett skadat glas

713065

2019-12-13