Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄSNITT, 3+1, Ruben Eldh och Arthur Nilsson, figurscener, signerade och daterade, bildmått ca 12,5x9,5-22x19,5 cm
Ett skadat glas
713065
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här