Kanapé nyrokoko 1800-tal

Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANAPÉ, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerad med mahogny, skuren dekor, längd ca 150, sitthöjd 45, höjd 107 cm

Slitage

713079

2019-12-13